ДЯКУЮ ЗА СПІВПРАЦЮ!

Від себе особисто та чисельної колегії адвокатів Дніпропетровщини дякую редакційній колегії збірника наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України «Правовий часопис Донбасу» за цікаву, продуктивну й комфортну співпрацю; за професіоналізм та компетентність; відповідальність і самовіддачу.

Збірник наукових праць «Правовий часопис Донбасу» потужне наукове видання, що стрімко розвивається, удосконалюється та утверджується в науковому середовищі країни, набуває особливої популярності.

Дякую голові редакційної колегії – Віктору Бесчастному, ректорові – Сергію Вітвіцькому, за залучення нас, практиків, до дискусії, до обговорення важливих та наразі актуальних питань правоохоронної та правозахисної діяльності на сторінках видання «Правовий часопис Донбасу»: це сприяє і вдосконаленню підготовки поліцейських у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, й ефективному впровадженню в практичну діяльність наукових розробок. Як постійна авторка й поціновувачка видання ДЮІ МВС України рекомендую колегам долучитися до співпраці з редакційною колегією – до публікації своїх напрацювань у галузі юридичних наук, до обміну досвідом.

ДЮІ, дійсно, ДІЄ – ДОСЯГАЄ!

З повагою М. Андріяшевська